"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Päevapüüdja rukkis

Üle vähemalt kümne aasta kasvatame rukkist ja see on nii ilus, et otsustasime põllu ääres pikniku korralda. Mina, õde Sandra ja preili Ella.
Ma ei tea, kas asi on selles, et olen täna ütlemata õnnelik, rahulik ja nii zen, nagu ma pole juba kaua olnud või siis on  asi ihtsalt ilusates piltides ja piiritus tänutundes, mida momendil kõigi ja kõige vastu tunnen, aga tahan just praegu Teiega jagada üleeilseid pilte. Ei, midagi pole muutunud, mu tulevik ja isegi järgmise aasta elukoht on täiesti lahtised, aga rahu on siiski südames, sest sellisel soojal õhtul korras aianurgas lavendli-piparmündi teed juues ja lugedes ei jää lihtsalt muud üle, kui olla tänutundest pungil.
Aitäh õele, kes meiega piknikule tuli ja kõikide nende piltide autor on, kus ma peal olen (ja mõne teise ka), tal on ka blogi, mida saab lugeda siit. Aitäh isale, kes eile minuga Tallinna turvatooli (sellest tuleb eraldi postitus ka) ostma tuli (tegelikult läksime küll algse plaani järgi vaid emale lennujaama vastu) ja minuga koos imehea diili välja kauples ning aitäh mu elukaaslasele, Ella isale, kes teda sel ajal hoidis ja õhtul mulle MINU AEGA andis, et saaksin sooja õhtut nautida ja Petit Provence'ks ristitud aianurgas "Minu Prantsusmaad" lugeda sain. Olen selle kõige üle nii õnnelik.

Siin on pildid. Loodan, et need meeldivad. Seljas on minul üle-eelmises postituses mainitud-unistatud kerge kaelusega SleepyFoxi  for mums jersey top ehk siis dressikas-pusa. Tahtsin seda endale, sest see on mõnusalt lai, väga pehme ja soe (vahel on ka jahedamad suveilmad ju) ning eelkõige kergelt kõrge kaeluse pärast. See tundus mulle ideaalne lapsekandmise pusa, sest mul hakkab tihti siis kurk valutama, samas polode kraed on nii pingul ning pole enamasti soojad, aga sallimajandus on tüütu, eriti suvel. Tellisin preili 11. kuu sünnipäevaks endale pusa ja talle pusaga samasugused ja samast materjalist rohelised ülimugava lõikega püksid, sest Ellal pole ühtki paari tavalisi dressipüke, milles jahedama ilmaga magada. Lisaks teate ju juba, kui väga ma armastan ema-tütre riiete matchimist. Müts on samuti SleepyFoxi oma. Tegelikult plaanisin talle õhema mütsi pähe panna, aga just sel päeval oli ainus müts, mida ta peast ei kiskunud just see. Elu oli ikka palju kergem, kui ta mütsi peast võtta veel ei osanud ega rohule roomama minna ei julgenud. Kõrge kraega bodi on Jacadist.Ella lemmiktädi ja ühtlasi meie põhiline fotograaf Sandra.


Siin näete mu käel uut suurt lemmikut: Ollaehe firma käevõru tekstiga "kõige ägedam emme".Ostsin Handymannist 8 sellist kruusi, lisaks ka metallist kruusihoidjad. Üks neljane komplekt maksis 1.99€. Ulmehea saak, eks?!

Väike häbelik preili ka mul vahel harva.


Kogu rukkipõld õitseb vaid ühe korra ning see kestab umbes 12 minutit. Selliseid hetki, imetaolisi päevi lausa peab püüdma.
Eelmine
Munapüha maal
Järgmine
Piparkoogitegu

Lisa kommentaar

Email again: