"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Wishlist'i TOP 1: Bobbin bike

"Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving." A. Einstein
iksena ootasime väga kevadet, et jälle rattaga sõita saaks. Siis olid ju veel talved, lumega ja puha. Ratastele on praegused muidugi võidukäiguks - või siis hoopis needuseks, sest neil enam puhkust pole. Viimased - ütleme kümme aastat - olen jalgrattast vägagi võõrdunud. Esiteks sõidan palju autoga ja kui linnas olen, siis on mul õnnestunud kesklinnale üsna lähedal elada ja reaalset vajadust ratta järele pole. Sõbranna, kes üldse mulle palju "it's a must" - mõtteid pähe süstib, pani mind väga kevadet ootama, et preili Ellaga jalgrattaga mööda linna kruiisida. Ehk siis soovidetabeli eesotsas on praegu jalgratas, millele peab saama külge panna lapse istme ja kahte imeilusat kiivrit vajan ka. Mõtlesin, et ehk õnnestub sünnipäevaks jalgrattafond luua ja soetada endale selline kingitus:

Bobbin Brownie 21, eau de nil.
Võib ka midagi muud väga sarnast. Ootan jällegi soovitusi ja seda, kas keegi teab, kas Bobbinit keegi Eestis ka müüb. Mina ei leidnud.

Samas tundub, et tellimine pole ka päris ilmvõimatu.

PS
Bobbini lastele mõeldud (tasakaalu-)rattad on ka kohutavalt armsad: https://bobbinbikes.com/collections/junior-bikes. Ja muidugi imearmsad kiivrid ning esikorvid ja...üldse: kogu komplekt. Oma peas sõidan juba koos Ellaga Saiasahwrisse värskeid pirukaid tooma.
Järgmine
Võida laste teeserviis!

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 1

Anete Imeilus ratas, tahan ka! Võin kas või Tallinnast sellega Saiasahwrisse sõita! Jan 31, 2018