"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Beebipildid vol3

Mais käisime beebiga jälle oma ihufotograaf Evelin Virnase juures pisikest preilit pildistamas. Neiu käitus imekenasti ja pildid tulid võrratud. Kohe näete!
Mulle meeldib blogija olla, sest see on mind kokku viinud nii paljude lahedate ja andekate inimestega. Hetkel ei oska ma öelda, kui pikalt blogimist jätkan, sest sügisest lähen päris tööle (luban, et kirjutan sellest pikemalt) ja võib-olla siis ei sobi enam siia isiklikke asju kirjutada. Ehk tuleb jälle täiskasvanute asju teha ja passi vaadata - peaaegu 30 ikkagi, blogimiseks liiga vana?! Nii tore oleks tihemini tagasisidet saada teemal, kas tasub üldse siia kirjutada, pilte näidata ja sellist natukenegi avalikumat elu elada. Aga tagasi andekate inimeste juurde. 

Esimene pildistamine Eveliniga oli siis, kui ta oli ühe kuu vanune.

Kui pärast lapse sündi ja sünnitusest toibumist hakkasin mõtlema sellele, millal ja kuidas beebit pildistada, sattusin Tartu fotograaf Evelin Virnase kodulehele. Arutasime erinevaid variante ja ta pakkus välja idee (sellest oli korduvalt ka juttu all4kids.ee blogis) pildistada preili Ellat kokku neli korda:  vastsündinuna; kui pead hoiab; kui istub ja aastasena. Plaan oli teha sarnaseid pilte ja mõned lausa täpselt samal taustal, et oleks näha, palju neiu vahepeal kasvanud on. Selline meie blogibeebi fotoprojekt on, ja ausalt - ma ei saaks piltidega rohkem rahul ollagi. Kui üldse tahaksin natukenegi uuesti rase olla, siis sellepärast, et Evelin teeks minust rasedapildid ja olen kindel, et need oleksid imelised.

Teist korda käisime Evelini juures siis, kui Ella kenasti pead hoidma hakanud oli.

Kolmas pildistamine toimus siis, kui laps istuma õppinud oli.

Kuna all4kidsis ilmunud postitusi enam leida ei saa, siis lisan siia viimase pildistamise fotod just koos esimese kahe sessiooni tulemustega. Nii saab kenasti võrrelda, kuidas preili üha suuremaks sirgunud on. Olgugi, et Ella on päris hea poseerija, on kandev roll siiski fotograafil ja meie oma hoiab beebipildistajate lippu kõrgel. Aitäh, Evelin, et nii andekas ja hea oled!

Ühekuune.
Viiekuune.
Kümnekuune.
Selle aja jooksul on neiu silmad täiesti teistsugust värvi läinud, juukseid vähemaks jäänud ja naeratus üha laiemaks muutunud.
1
5
10
I
IV
X
Lisaks sarnastele piltidele, teeb Evelin Ellast alati ka mõne ägeda ainukordse mitte millegagi sarnase kaadri. Siin ka selliste kordumatute piltide stiilinäiteid.
Ütlen ausalt, see pilt on geniaalne. Selline karm ühekuune mul oligi.
...ja nii kuri viiekuune.
Maailma kõige armsam kümnekuune.
Eelmine
Kuidas riietada last kevadel ja suvel?
Järgmine
Turvatool

Lisa kommentaar

Email again: