"...nothing very bad could happen to you there. If I could find a real-life place that'd
make me feel like Tiffany's..."

Ideaalne nädalalõpp

Meie maa on loomad ja põllud, mitte pisike palkmaja  järve kaldal, kuigi ka need on üliarmsad. Sel nädalavahetusel käisime perega automatkal põlde üle vaatamas ja lugesime kohalike kitsekarjade päid kokku.
Peatusime ägedates maalilistes inimtühjades kohtades, kus oleme küll mitmeid kordi kolanud, aga sellise lumise ilmaga on kõik kuidagi teistsugune, salapärane ja eriti ilus. Kuna plaanin kunagi varsti ka paremaks fotograafiks saada, siis võtsin ka fotoka kaasa. Enamik pilte, kus meie peal (ja mõned teised ka), on siiski õe peika tehtud, aga seadeid proovisin niipalju ise sättida, kui sain.  Harjutame pidavat ju meistriks tegema. Või siis harjutajaks jätma.
Kui plaanime ilma vankrita õues olla, on Ellal paksu mütsi all tuukrikas, et kõrvad ja turi soojas oleks.

Kui pikk matkapäev läbi sai, jõime kodus kiigel veel tassikese vahukommidega kakaod. Kuigi jõulud on seks korraks otsas, on see kombo ju ikkagi lubatud, eks? 
Seejärel läks preili Ella magama ning emme sai veel tagaaias väikese jalutuskäigu teha ja siis  kuumaks köetud tünni mõnulema minna. Just selline  on minu arvates ideaalne talvine weekend getaway.

PS
Ärge siis unustage teeserviisi loosimängus osaleda, täpsem info siit:
https://eleene.voog.com/muu/voida-laste-teeserviis
Eelmine
Riia
Järgmine
Tammelinn

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 1

Anete Pildid on küll ilusad! Feb 05, 2018