Süvenev kirjutamine

Kursus kestab enamasti kuu aega, kohtutakse korra nädalas. Iga kord on kaks kirjutamisharjutust, põhjalik arutelu ja eelkõige aja maha võtmise hetk. Iga korraga liigun edasi  teooriaga ning harjutused õpetavad erinevaid võimalusi, kuidas enda seest kirjutamise abil tuua paberile enda jaoks oluline. 

Oluline roll on kogukonnal ja siiani toimunud seda tüüpi kursustel on algsest võõrastest inimestest tekkinud hooliv kirjutamiskogukond.

Grupis võiks olla maksimaalselt 10 inimest. Vajadusel saan juhendada kursust seal, kus seltskond üksteist leidnud on. Kursus võib toimuda mõne motiveeriva kohviku kulisside taga või miks mitte hoopis hubases raamatukogus.

OSALEJA TAGASISIDE: 

"Jaanuaris sahisevad pärnaõied. Tegin selle pildi, et mulle jääks meelde hetk, mil tulin koju @breakfast_at_eleenes loovkirjutamise kursuse viimaselt kohtumiselt.
Ma tahaks öelda, et see kogemus on elumuutev, aga ma ei tea seda enne kui aeg oma tööd on teinud. Selline tunne on, nagu vaatan sedasama ilma teiste silmadega.
Mõra on tekkinud ja suuremaks läinud - valgust kumab rohkem läbi ja maailmade piirid on hõrenenud. Mulle meeldib see tunne ja tahangi kogeda seda uutmoodi julgust - kirjutada sisima juhatuse lainel. Natuke karta, aga mitte heituda.
/---/
Kõik need seosed ja ühendused kõnelevad mulle samast aimdusest, julgusest ja hirmust. Ikka kehtib veel mu kunagi leitud tõdemus: “Tee seda, mida kardad kõige rohkem!”
Huvitav on avastada aina uusi koopaid, mida valgustada ja sildu, mida ületada. Ja kõige huvitavam - mäletada seda kõike ka järgmisel hommikul, kui keegi ärkab liiga vara ja magama sain liiga hilja.
Need saladuslikud pärnaõied sosistasid mulle midagi, mida ma eneses edasi sosistan. Õied keset pimedat, libedat ja morni aega - ankur maha!"
Marian Nummert, Süveneva Kirjutamise II kursusel osalenu

- - - - 

"Tsau Eleene! Ütlen ausalt, et mega äge on jälgida sinu teekonda juba Pärnusse. Vinge!!! Võtsin samuti kirjutamise äsja kätte ja astusin mugavustsoonist korralikult välja. Sain täna ka esimese honorari pakkumise. Aitäh, et oma loovkirjutamise kursusega andsid mulle teadmise, et kirjutamine on see, mis mu tassi täidab. Pane sama julgelt edasi!"
Laura Kapp, Süveneva Kirjutamise I kursusel osalenu

Tellimiseks või lisainfo saamiseks kirjuta eleene.sammler@gmail.com või piilu Instagramist, kus mõni kursus lähiajal toimumas on @loovkirjutamine_eleenega